Opinie o XIAOMI MI MIX 2

Adam

Nie ufałem firmie XIAOMI na początku. Cały ten stereotyp na temat „chińskich” urządzeń już dawno powinien wyjść z użytku – w końcu każde urządzenie jest teraz wykonywane w Chinach. Wcześniej miałem flagowca od Samsunga, za którego zapłaciłem dość dużą kwotę. Telefon działał dobrze, ale upadł i już nic z niego nie było. Chcąc zaoszczędzić pieniądze kupiłem XIAOMI MI MIX 2. Tutaj się zaczęło moje zaskoczenie. Już pierwsze wrażenia telefon robi świetne. Jest bardzo ładnie i solidnie wykonany. Robię dużo zdjęć i potrzebowałem urządzenia z dobrym aparatem. Nie zawiodłem się! Mój profil na insta wygląda jeszcze lepiej niż dotychczas. Trudno mi było się przyzwyczaić z początku do przedniej kamery na dole urządzenia, ale okazało się, że to bardzo funkcjonalne posunięcie – brawo XIAOMI. Warto też wspomnieć, że telefon ładnie odtwarza dźwięk. Dużo podróżuje pociągami i muzyka jest w tych sytuacjach zbawienna. Nie jestem jakimś audiofilem, ale czuć różnicę w dźwięku – słuchawki mam te same.

Kasia

Głupio mi się przyznać, ale robię naprawdę bardzo dużo zdjęć. Snapchat to moja ulubiona aplikacja, więc nie mam innej możliwości :p Dzięki xiaomi mi mix 2 mogę robić bardzo dobre zdjęcia! Na pewno lepsze, niż w moim starym smartfonie. Przednia kamera mimo umiejscowienia na dole jest bardzo wygodna. Robi szybko bardzo wyraźne zdjęcia. Żyleta! Złote kółko wokół tylnego aparatu jest śliczne! Telefon ma bardzo duży wyświetlacz i świetnie ogląda się na nim filmy w podróży albo serfuje po sieci! Warto wspomnieć, że smartfon działa zaskakująco szybko, był tańszy, niż najpopularniejsze modele innych marek i spodziewałam się, że nie będzie działał najszybciej, tymczasem okazuje się, że cena/jakość to największa zaleta tego modelu! Koleżankom telefon bardzo się podoba, zwłaszcza, kiedy ubrałam etui dostępne w komplecie! Używam telefonu xiaomi już trzy miesiące i muszę powiedzieć, że to najlepszy telefon, jaki kiedykolwiek miałam! Wydaje mi się, że to idealny smartfon dla każdego. Można na nim zrobić dosłownie wszystko, a przy tym wygląda świetnie.

Aleksander

Dzięki Bogu, że trafiłem na ten model! Wcześniej miałem telefon, który nie dość, że był brzydki jak noc, to jeszcze musiałem co chwilę przywracać ustawienia fabryczne, bo zawieszał się i robił w ogóle jakieś dziwne rzeczy. Xiaomi mi mix 2 nie dawał mi zbyt wielkich nadziei, w końcu urządzenie jest stosunkowo tanie. Okazało się, że trafiłem na bardzo dobry telefon! Działa niezwykle szybko (na pewno szybciej niż ja :P). Słucham dużo muzyki i z początku nie podobało mi się, że nie ma tam standardowego jacka 3,5mm, ale przynajmniej dołączono przejściówkę. Byłem pozytywnie zaskoczony! Dźwięk jest bardzo przejrzysty, dynamika jest na najwyższym poziomie i w ogóle wszystko jest tip top. Cieszę się, że producent nie zrobił wycięcia w ekranie, tak jak jest teraz popularne. Mogę normalnie oglądać Netflixa w czasie podróży i surfować po internecie! Pierwszy raz spotkałem się z technologią szybkiego ładowania przy tym telefonie! To jest genialne, teraz ładuję telefon dużo szybciej, niż wcześniej, a okazało się, że bateria ma większą pojemność niż moje poprzednie urządzenie